Gabinety

GABINETY

Oto lista naszych gabinetów

Kujawsko - pomorskie
Bydgoszcz 85-863
Ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 24
Nr. Tel: 888 052 444
Małopolska
Centrum urody "Dermazone"
Spytkowice 34-745
Spytkowice 719
Nr. Tel: 784 975 935
Kujawsko - pomorskie
Inowrocław 88-100
Przybyszewskiego 109
Nr. Tel: 888 052 444
Małopolska
Waksmund 34-431
Ul. Nowotarska 212 3A, 3B
Nr. Tel: 888 052 444

Nasza historia...

      Klinika włosa  oraz centrum mikropigmentacji  powstały  z wizją  dawania  klientkom inspiracji i odwagi do wyrażania siebie oraz wzmocnienia poczucia własnej wartości   i piękna osobistego.
      Prowadzę na terenie Polski firmę zajmującą się wieloma aspektami zdrowia, jego jakości i profilaktyki. Pracuję w oparciu na zasadach dobrej diagnostyki i poszukiwania rozwiązań, ponieważ wierzę, że każdy człowiek  powinien czuć się pewny  siebie, spełniony i mieć prawo do wyrażania swojego stylu. Moją pasją jest zmienianie życia ludzi   dzięki sztuce HAIR EXTENSION oraz TRYCHOLOGII .
       Jako wykształcony trycholog, psycholog, doradca ds. żywienia ,filolog, wykonuję profesjonalne analizy stanu skóry, włosów oraz stanu zdrowia pacjentów. 
Jako psycholog specjalizuję się w zagadnieniach dotykających nasze wnętrze w tym obszarze związanym bardzo mocno z problematyką łysienia. Zwracam uwagę na profilaktykę jakości życia oraz zdrowia. Od 23 lat prowadzę klinikę zagęszczenia, przedłużania włosów,  retuszy braku owłosienia poprzez stosowanie rozwiązań  systemowych, zagęszczania i przedłużania włosów oraz produkcję peruk. Współpracuję z 48 najlepszymi firmami zajmującymi się HAIR EXTENSION. Dzięki temu, że jestem również nauczycielem jest mi troszkę łatwiej wspomagać  w tych kwestiach  nastoletnich pacjentów, których w czasach stresu, wysokich oczekiwań rówieśników, kultu ciała   i dobrego wyglądu przybywa coraz więcej. Włosy są bardzo istotnym elementem naszego wizerunku bezpośrednio odpowiadającym za poczucie własnej  atrakcyjności. Każde problemy z wypadaniem włosów i innymi przypadłościami  w tym obrębie stanowią źródło złego samopoczucia, prowadzą do braku akceptacji smagło siebie, zaniżenia samooceny, depresji oraz wielu chorób psychosomatycznych. Wparcie psychologiczne i dobra diagnoza to klucz do początku tego co pożądane, początku, ponieważ przyczyn wypadania włosów jest bardzo wiele i jest ich niezwykle dużo pod katem zróżnicowania .
      Serdecznie zapraszam każdego z Państwa bez względu na problem oraz dotychczasowe doświadczenia z innymi specjalistami tej branży. Proszę się nie poddawać         i zaufać profesjonaliście, któremu  udało się znaleźć pracę będącą jego  PASJĄ… 

mgr Agnieszka Borkowska - Rejczak
Szukaj